ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟΥ ΔΕΝΤΡΟΥ
![ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟΥ ΔΕΝΤΡΟΥ](https://www.estiadionysou.gr/content/images/media/thumbs/0000138_2560.jpeg)
Στολίστηκε και φέτος το Χριστουγεννιάτικο δέντρο της ΕΣΤΙΑΣ, με στολίδια φτιαγμένα στους Παιδικούς Σταθμούς μας, σηματοδοτώντας την έναρξη της εορταστικής περιόδου των Χριστουγέννων. Το προσωπικό των Παιδικών Σταθμών και ο πρόεδρος της ΕΣΤΙΑΣ κος Καρασαρλής Τάσος εύχονται ολόψυχα σε σας και τις οικογένειές σας Καλές Γιορτές με Υγεία και Ευτυχία.
Μοιραστείτε την Ανακοίνωση: