Παγκόσμια Ημέρα Τρίτης Ηλικίας
![Παγκόσμια Ημέρα Τρίτης Ηλικίας](https://www.estiadionysou.gr/content/images/media/thumbs/0001269_2560.jpeg)
Με την σημερινή μέρα τιμούμε τους συνανθρώπους μας της τρίτης ηλικίας και τους αναγνωρίζουμε την προσφορά τους στην ζωή μας και στην κοινωνία.
Η ΕΣΤΙΑ πιστή στο ρόλο της και στα πλαίσια των αρμοδιοτήτων της φροντίζει για την παροχή κοινωνικών υπηρεσιών ( ψυχολόγος, νοσηλεύτρια ) με σκοπό την ψυχοσυναισθηματική στήριξη, ιατρική φροντίδα, επιμόρφωση και ψυχαγωγία των συνανθρώπων μας στην τρίτη ηλικία.
Μοιραστείτε την Ανακοίνωση: