ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΩΝ ΚΑΠΗ
![ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΩΝ ΚΑΠΗ](https://www.estiadionysou.gr/content/images/media/thumbs/0000226_2560.jpeg)
Αγαπητά μέλη των ΚΑΠΗ Δήμου Διονύσου,
Με δεδομένο ότι τα ΚΑΠΗ επανέρχονται στην πλήρη λειτουργία τους, η Διοίκηση της ΕΣΤΙΑΣ προβαίνει σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες προκειμένου να ξεκινήσουν για τα μέλη των ΚΑΠΗ τα θαλάσσια μπάνια και οι εκδηλώσεις πολιτιστικού και ψυχαγωγικού χαρακτήρα ( εκδρομές, περίπατοι). Απαραίτητη προϋπόθεση για τη συμμετοχή των μελών στα παραπάνω, είναι η επικαιροποίηση της κάρτας μέλους με την καταβολή της ετήσιας οικονομικής συμμετοχής.
Ειδικότερα για τη συμμετοχή στα θαλάσσια μπάνια είναι απαραίτητη η προσκόμιση ιατρικής βεβαίωσης από καρδιολόγο καθώς και η έγκαιρη δήλωση συμμετοχής ούτως ώστε να διασφαλιστεί η χωρητικότητα των πούλμαν και να καταστεί δυνατόν Η ΕΣΤΙΑ να διαχειριστεί το κόστος μεταφοράς.
Η ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΤΩΝ ΚΑΠΗ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΣΤΙΑΣ
ΣΦΑΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΡΑΣΑΡΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ