ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΚΑΠΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
![ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΚΑΠΗ ΔΡΟΣΙΑΣ](https://www.estiadionysou.gr/content/images/media/thumbs/0002365_2560.jpeg)
Αγαπητά μέλη του ΚΑΠΗ ΔΡΟΣΙΑΣ.
Έπειτα από συνεννόηση της ΕΣΤΙΑΣ με την συντονιστική επιτροπή του ΚΑΠΗ Δροσιάς και το γραφείο ταξιδιών, σε ότι αφορά την προγραμματισμένη τριήμερη εκδρομή του , 30/9 και 1-2/10, σας ενημερώνουμε ότι παραμένει σε εκκρεμότητα λόγω των δύσκολων συνθηκών που αντιμετωπίζει η περιοχή της Λάρισας.
Θα είμαστε σε επικοινωνία για την πραγματοποίησή της.
Η ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΣΦΑΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΡΑΣΑΡΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Μοιραστείτε την Ανακοίνωση: