ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΚΑΙΡΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ
![ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΚΑΙΡΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ](https://www.estiadionysou.gr/content/images/media/thumbs/0001293_2560.jpeg)
Αγαπητοί γονείς,
Ενόψει της επερχόμενης κακοκαιρίας που έχουν ανακοινώσει τα μετεωρολογικά δελτία, η ΕΣΤΙΑ ΔΙΟΝΥΣΟΥ βρίσκεται σε ετοιμότητα προκειμένου για την ομαλότερη δυνατή λειτουργία των παιδικών Σταθμών αλλά και την έγκαιρη ενημέρωσή σας σε περίπτωση αναστολής λειτουργίας των δομών μας. Η Διοίκηση της ΕΣΤΙΑΣ έχει έρθει σε επαφή με τις αρμόδιες υπηρεσίες του Δήμου προκειμένου για τον εφοδιασμό των Παιδικών Σταθμών με αλάτι ώστε να αποφευχθεί η ολισθηρότητα των πεζοδρομίων και των εισόδων και να εξασφαλιστεί δυνατότητα πρόσβασης των φιλοξενούμενων παιδιών. Θα σας ενημερώνουμε με νεότερες ανακοινώσεις για την πορεία των εξελίξεων.
Μοιραστείτε την Ανακοίνωση: